Суспільство

У “червоній” зоні карантину 15 областей України

Covid-19

Це Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська.

У “червоній” зоні карантину в Україні знаходяться 15 областей, в “помаранчевій – вісім”, у “жовтій” зоні лише два регіони, повідомляє прес-служба МОЗ.

Так, у “червоній” зоні Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська.

У цих регіонах забороняється робота закладів громадського харчування (крім доставки та на виніс), ТРЦ та інших розважальних закладів, закладів освіти (крім початкових шкіл та дитсадків), непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів та фітнес-центрів, закладів культури, крім культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Читайте також:  Україна отримала $924 млн благодійної допомоги

Однак якщо 100% працівників та відвідувачів зазначених установ будуть повністю вакциновані або матимуть негативний тест на коронавірус – обмеження не діють.

У “помаранчевій” зоні карантину знаходяться Вінницька, Волинська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області та Київ.