Економіка

Чиновники відзвітували про проблеми з опаленням: опублікована карта

Опалення

У чотирьох областях і в Києві підключення об’єктів до тепла триває.

В Україні за станом на 25 листопада повністю до опалення підключені 20 областей – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька і Чернігівська. Про це повідомляється на сторінці Міністерства розвитку громад і територій України в Facebook.

За даними прес-служби, роботи з теплопостачання тривають у Запорізькій, Кіровоградській, Одеській та Полтавській областях, а також у столиці.

Читайте також:  У держскарбниці у два рази скоротився залишок коштів

«Підключені не всі об’єкти соціальної та житлової сфер у Запорізькій (соціальна – 99,7%), Кіровоградській (житлова – 93,1%, соціальна – 99,7%), Одеській (житлова – 99,9%), Полтавській (соціальна – 98,1%) областях і Києві (житлова – 99,9%)», – повідомили в міністерстві.

ЖКГ в Україні - скільки областей підключили до тепла

Нагадаємо, українців попередили про підвищення тарифів на опалення. В Одесі ціни на тепло можуть злетіти більш ніж на 40%. Справа в тому, що підприємство «Теплопостачання міста Одеси» не справляється і змушене шукати кошти, щоб не збанкрутувати. Однак в уряді заявляють, що проблеми на підприємствах не повинні відбитися на тарифах для населення.

Джерело: UBR

Залишити коментар