Авто

Новий Range Rover зможе їздити воднем

Range Rover

Як відомо, Range Rover нового покоління вийде на ринок в трьох версіях: позашляховики будуть оснащені рядним 3,0-літровим шестициліндровим дизелем і 4,4-літровою бітурбовісімкою BMW.

В Європі і США моторна гамма буде помітно відрізнятися — в Старому Світі автовиробник зробить ставку на заряджаються від мережі гібриди, але пізніше з’явиться не тільки електрична модифікація, але і версія з водневою силовою установкою. Аналогічна система вже тестується на Defender.

Читайте також:  Оголошено претендентів на звання найкращого автомобіля в Європі

Range Rover серії L460 побудований на новій платформі MLA, яка спочатку розрахована на різні типи електрифікації. В інтерв’ю виданню Autocar директор з програм Land Rover Нік Міллер підтвердив, що архітектура передбачає використання і водневої силової установки.

Поки про цей проект мало що відомо, але топ-менеджер зазначив, що воднева версія позашляховика буде доповненням до модифікації з електричною силовою установкою.

Відомо, що система на паливних елементах вже проходить випробування на моделі Defender. Прем’єра прототипу Range Rover на водні повинна відбутися в уже найближчому майбутньому, а серійний автомобіль з’явиться не раніше 2024 модельного року.

Читайте також:  Завод BMW простоює понад тиждень через страйк робітників

Крім того, інсайдери повідомляють, що партнерство між Land Rover і BMW не обмежиться покупкою мотора N63 — компанії зосередяться на спільній розробці нових електричних силових установок.

Електрична версія позашляховика Range Rover отримає як мінімум два електромотори і сукупну потужність, порівнянну з найбільш потужними версіями з двигуном внутрішнього згоряння. І дизельні, і бензинові турбошістки для європейського ринку оснащені 48-вольтовим стартер-генератором.