Авто

Ford Mustang нового покоління стане гібридом

Mustang Stealth Edition

Наступний рік повинен стати останнім для шостого покоління спорткара Ford Mustang, оскільки з 2023 модельного року його замінить новий поні-кар з індексом S650.

І, судячи з усього, в сьомому поколінні Мустанг стане гібридним – в соціальній мережі для пошуку ділових контактів LinkedIn знайшовся профіль інженера компанії Ford, який працював над розробкою турбокомпресорів низького і високого тиску для 2,3-літрової четвірки і 5,0-літрового V8, обидва з яких є частиною гібридної установки.

Читайте також:  Mazda відправить у відставку маленький кросовер

Як виявив учасник форуму Mustang7G, профіль Педро Марадеї в LinkedIn стверджує, що він працював над Mustang нового покоління з індексом S650 протягом п’яти місяців — з липня по листопад 2020 року.

Марадеї має досить великий досвід роботи з мустангом-він був інженером з розробки для силових агрегатів в Ford протягом 10 років. Новий поні-кар стане на конвеєр з 2023 модельного року, що означає, що він дебютує вже в наступному році, а продажі почнуться або в кінці 2022 року, або на початку 2023.

Звістки про електрифікацію мотора EcoBoost і атмосферної вісімки недивні — V8 вже довелося обмежити потужність на 10 кінських сил, щоб відповідати чинним нормам викидів.

Читайте також:  Ferrari вже має ідеї для ще п'яти майбутніх «ікон»

Гібридна силова установка допоможе Мустангу Зберегти двигун внутрішнього згоряння якомога довше, хоча інсайдери стверджували, що повністю електрична версія поні-кара вже знаходиться в розробці.

Електрокар повинен стати на конвеєр в грудні 2028 року, замінивши собою сьоме покоління Mustang, яке, таким чином, стане останнім в історії мустангом з ДВС. Культовий поні-кар нещодавно назвали самим американським автомобілем-вірніше, версію GT з механічною коробкою передач.