Заробити в соцмережах

Як непогано заробити у соцмережах?

Сьогодні складно знайти людину, яка б не використовувала хоча б одну з соцмереж. Facebook, ВКонтакте, Twitter, Pinterest, Однокласники … Так, соцмережі – швидкий і доступний спосіб спілкування, обміну думками, інформацією і просто приємного проведення часу. Проте в їх використанні можна виділити і комерційну складову. Цим каналом просування давно користуються багато світові компанії. А ви пробували?

Разом розбираємося як можна заробити, використовуючи соцмережі.

Будьте максимально активні в соціальних мережах.

За допомогою Twitter клієнтам буде набагато легше донести свою думку щодо якості послуг, а LinkedIn допоможе вам почати нову справу. Друзі на Facebook підтримають вас і розділять ваші успіхи, а Pinterest полегшить колекціонування надихаючих картинок, що нагадують, заради чого ви економите.

Є безліч способів використання соціальних медіа, як поштовху для фінансового розвитку. Але є й багато небезпек, які Вам доведеться обходити.

Удоскональте ваш аккаунт

Якщо ви займаєтеся фрілансом і хочете знайти нових клієнтів, ви можете використовувати вашу сторінку в Twitter, Instagram або LinkedIn, щоб описати послуги, які ви надаєте. Також, повноцінний профіль на LinkedIn з прикладами вашої роботи, рекомендаціями та іншими вашими досягненнями міг би вам допомогти зайнятися новою (і більш високооплачуваною) роботою.

Будьте експертом

Перед тим, як прес-секретар компанії Donna Karan Алізе Ліхт почала писати свою книгу “Залиш свій слід”, вона твітила поради по кар’єрі для молодих людей, що працюють у сфері суспільної інформації, використовуючи хештег # PR101. У результаті цієї взаємодії в Твіттері, вона втілила в життя свою мрію – книгу. Це лише один з прикладів, як пости в соціальних мережах можуть відкрити можливості в реальному житті.

Діліться цілями

Не вдаючись у особисті деталі, ви можете ділитися своїми цілями з вашими друзями на Facebook або підписниками в Twitter. Якщо ви хочете покінчити з кредитом на освіту, ви можете дати знати про це людям, особливо якщо при цьому вони будуть ввічливо підтримувати вас на цьому шляху, не запрошуючи на дорогі обіди. Якщо ви поділитеся з друзями про те, скільки збираєтеся накопичити, то вам буде легше відкладати ці гроші.

Підвищіть рівень обслуговування клієнтів

Замість того, щоб хтось чекав на лінії при дзвінку в обслуговуванні клієнтів, подумайте про те, щоб дати людям можливість твітити про це. Багато ритейлерських компаній, банки та інші мають своїх представників з питання обслуговування клієнтів в соціальних медіа, готових дати відповідь. Відповіддю може бути повідомлення прямого характеру або спілкування оффлайн, задля уникнення розголошення особистої інформації.

Комунікуйте з банком

Банки все більше і більше використовують соцмедіа, щоб взаємодіяти з клієнтами, і ділитися новинами про нові продукти та угоди. Підписка на сторінку вашого фінансової установи допоможе вам знаходитися в курсі всього, що відбувається у вашому банку.

Використовуйте програми для шопінгу

Такі програми, як Wish і Blinq істотно полегшують пошук продуктів, речей, угод і дають можливість поділитися з друзями вашими думками і бажаннями. Магазини, як правило, спочатку анонсують свої розпродажі в соцмедіа, щоб їх передплатники й шанувальники могли першими зробити покупки. Переконайтеся тільки, що ви не ділитеся занадто багатьом – якщо ви робите покупки, про які не хотіли б розповісти всьому світу, то краще не діліться на Facebook постами про них.

Знайдіть нові зв’язки

Якщо ви будете твітити комусь, ким ви захоплюєтеся у вашій області, ретвіти думків ваших співробітників або інших професіоналів, ви побачите багато гарних шляхів підйому в мережі. Це забирає менше часу, ніж зустрічі в живу, і також, у спілкуванні через соціальні медіа виключається фактор незручності. Плюс, ви можете зв’язуватися з людьми, які розкидані по всьому світу прямо з вашого робочого столу (або телефону).

Максимально захистіть ваші акаунти

Якщо хто-небудь обманним шляхом зайде на ваш аккаунт на Facebook, ця людина зможе зібрати дуже багато вашої особистої інформації і теоретично зможе використовувати цю інформацію, щоб виманити щось з ваших друзів, або зламати ваш банківський рахунок. Щоб знизити ймовірність того, що ви опинитеся жертвою, використовуйте складні паролі і подвійний захист, де це можливо.

Залиште певну приватність

Якщо ви будете постити фото з відпочинку, поки вас немає, це дозволить потенційним злодіям дізнатися, що ви не вдома; якщо поділетися такими особистими деталями, як дата річниці весілля, то хтось, можливо, дізнається відповідь на секретне питання вашого грошового рахунку, що дозволить легше його зламати. Уникайте надмірного поширення особистої інформації, поміняйте налаштування приватності вашого профілю і не приймайте запити про дружбу від незнайомих людей.

Подумайте про майбутнє вашого акаунта

Звучить трохи блюзнірськи, але мало хто знає, що для того щоб тримати ваш аккаунт в безпеці навіть після смерті, Facebook дозволяє вибрати собі управителя, який буде цим займатися після вашого відходу. Інші соцмедіа-платформи пропонують різні опції, включаючи видалення і заморозку аккаунта. Подумайте і переглянете ваші теперішні налаштування, щоб переконатися, що вони відповідають вашому баченню, і можливо, вам захочеться розповісти одній довіреній особі, де можна знайти ваші паролі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *