Технології

Apple MacBook Pro (2021) з M1 Max отримав унікальний режим продуктивності

Apple MacBook Pro (2021)

Новітні ноутбуки Apple на базі процесорів M1 Pro і M1 Max вже неодноразово протестували в різних бенчмарках, але, як з’ясувалося, саме у топової моделі на базі флагманського чіпа є унікальний режим роботи. При його активації продуктивність ноутбука ніяк не обмежується системою.

На відміну від 14-дюймової моделі, у MacBook Pro з діагоналлю дисплея 16 дюймів є можливість активації спеціального режиму підвищеної продуктивності зі штатних налаштувань системи. Apple пояснила, що наявність такого режиму стало можливим завдяки збільшеній площі тепловідведення.

Apple

Також є припущення, що активація режиму підвищеної продуктивності дозволяє повністю розкрити потенціал 32-ядерного графічного процесора. Його використання буде актуально для професіоналів, яким доводиться обробляти складні 3D-моделі або виконувати кольорокорекцію відеороликів у високій роздільній здатності.

Читайте також:  Ділянку віртуальної землі купили за 2,4 мільйона доларів

Відповідний пункт налаштувань доступний виключно на моделі MacBook Pro (2021) з процесором M1 Max в розділі «акумулятор» — «Режим роботи» — «висока продуктивність». У версії на базі M1 Pro з 16-ядерною графікою такої опції не передбачено.