Технології

ШІ-алгоритм Adobe змінює емоції людей на відео [ВІДЕО]

Adobe

Компанія Adobe продемонструвала можливості нової розробки Project Morpheus. Її особливість полягає в можливості використання алгоритму штучного інтелекту для автоматичної покадрової обробки відео, щоб не тільки редагувати кольорокорекцію або оформлення кадру, але і міняти, наприклад, емоцію або зовнішність людини.

Adobe показала, як один із співробітників компанії змінив емоцію на фотографії за допомогою всього декількох кліків. Потім подібний алгоритм був автоматично застосований до десятків кадрів, з яких сформовано відео.

Читайте також:  Нейромережа навчилася вгадувати PIN-код карти по руху пальців

В результаті за лічені секунди алгоритм зумів розпізнати положення губ людини і виконати корекцію емоції у всьому відеоролику без втручання самого користувача.

В Adobe відзначили, що Project Morpheus-перспективна технологія, яка зараз розвивається в стінах компанії як дослідницький проект. Чи буде включено подібне рішення в актуальні і майбутні продукти-невідомо.

Також в Adobe нагадали, що продовжують роботу над проектом Content Authenticity Initiative, який пропонує систему тегів метаданих для соціальних мереж і видань для боротьби з поширюваними в мережі фейковими зображеннями і відеороликами.