Авто

Лише один кросовер із 20 впорався з новим бічним краш-тестом.

Mazda CX

Американський страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) розробив нові правила проведення бічних краш-тестів автомобілів. Тепер з транспортними засобами на збільшеній швидкості зіштовхують візок, маса якого порівнянна з середнім кросовером. Першими випробуваними стали 20 нових позашляховиків і кросоверів, більшість з яких провалила краш-тести. Справитися з випробуванням зуміла лише Mazda CX-5.

На думку фахівців, існуючих методів перевірки безпеки автомобілів виявилося недостатньо, щоб уникнути загибелі людей при аваріях на високих швидкостях. У зв’язку з цим експерти розробили більш жорсткі вимоги до бічних краш-тестів.

Читайте також:  Smart готується до запуску свого найбільшого автомобіля за межами Китаю

Якщо раніше зіткнення з рухомим візком масою 1497 кілограмів проводили на швидкості 50 кілометрів на годину, то за новими правилами удар відбувається на швидкості 60 кілометрів на годину. Причому маса бар’єру становить 1896 кілограмів, що можна порівняти з вагою середнього позашляховика.

У краш-тестах взяли участь 20 сучасних кросоверів і позашляховиків. З протестованих моделей вісім автомобілів, серед яких Chevrolet Equinox, Ford Escape, GMC Terrain, Hyundai Tucson, Jeep Compass, Jeep Renegade, Kia Sportage і Lincoln Corsair, отримали низькі оцінки. Ще дев’ять кросоверів, в числі яких Audi Q3, Buick Encore, Chevrolet Trax, Honda CR-V, а також Nissan Rogue, Subaru Forester, Toyota RAV4, Toyota Venza і Volvo XC40, показали себе «задовільно». Впоратися з ускладненим випробуванням вдалося лише Mazda CX-5, якій експерти поставили оцінку «добре».

Читайте також:  GM і Ford вирішили суперечку через назву круїз-контролю

У середині жовтня в мережі опублікували відеозапис, на якому продемонстрували екстремальний краш-тест за участю Tesla Model Y і Volkswagen ID.6 Crozz. В ході випробування експерти перевіряли міцність електрокарів, зімітувавши лобове зіткнення на швидкості 64 кілометри на годину.

Джерело: IIHS / Youtube.com