Технології

Ремонтопридатність Apple MacBook Pro (2021) вища, ніж у попередників

Apple MacBook Pro

У мережі з’явилися перші звіти про демонтаж нових Apple MacBook Pro (2021). Ентузіасти поділилися фотографіями розібраних ноутбуків і розповіли про основні відмінності і поліпшення ремонтопридатності новинок в порівнянні з попередниками.

Однsією з важливих відмінностей в збірці Apple MacBook Pro (2021) став спосіб кріплення акумулятора — як і в iPhone, використовуються липкі «язички» замість клею. Таке рішення дозволить з легкістю замінити зношену АКБ на нову. Ще одне істотне поліпшення в новому ноутбуці, відзначене одним з ентузіастів, це «модульні і легко встановлюються» порти, включаючи MagSafe, які також часто виходять з ладу.

Читайте також:  Apple MacBook Pro (2021) з M1 Max отримав унікальний режим продуктивності

Apple MacBook Pro (16,2")

Проте клавіатура Apple MacBook Pro (2021) як і раніше залишається невід’ємною частиною корпусу, і для її заміни знадобиться чимало зусиль. Однак, як і торішні моделі, новинки оснащені звичайною Magic Keyboard, де не використовуються клавіші з механізмом типу «метелик». Таким чином в ремонті клавіатури може не виникнути необхідності.

Apple MacBook Pro (16,2")

Apple MacBook Pro (16,2″)

Демонтаж 14,2-і 16,2-дюймових Apple MacBook Pro (2021) показав ідентичність збірки обох моделей. Обидва лептопа отримали по два вентилятори і по одній тепловій трубці, а також комплекти з шести батарей і модернізовані акустичні системи. Блогер, який вивчив “внутрішній світ” більшого ноутбука, зазначив, що Оперативна пам’ять розділена на чотири частини, а чіп M1 Max «дійсно великий», і для наочності поклав на нього монету номіналом в один юань.