Технології

Microsoft нав’язує перехід із Windows 10 на Windows 11

Microsoft Windows 11

Microsoft докладає максимум зусиль, щоб змусити людей оновитися до Windows 11. Компанія інтегрувала фірмову утиліту для перевірки сумісності комп’ютера з новою ОС безпосередньо в Windows 10, щоб кожен користувач напевно дізнався про можливість оновлення.

Користувачі помітили, що після оновлення під номером KB5005463 на пристроях з Windows 10 з’явився додаток PC Health Check, що служить для перевірки апаратної сумісності комп’ютера з новою Windows 11. До цього воно було доступно для завантаження з сайту Microsoft. У компанії називають його корисним інструментом для підтримки продуктивності комп’ютерів.

Читайте також:  Новий сервіс Google шукає вихованців на відомих картинах

PC Health Check

За запевненнями Microsoft, додаток PC Health Check, доступне в розділі системних налаштувань “Центр оновлення Windows”, спростить користувачам спостереження за станом їх комп’ютерів і дозволить дізнатися про можливість їх оновлення до Windows 11.

Цікаво, що крім перевірки сумісності комп’ютера з Windows 11 додаток PC Health Check відображає відсоток заповнення вбудованого сховища і додатки, що запускаються при завантаженні системи. Правда, вся ця інформація була і раніше доступна через інші вбудовані інструменти.

Також забавно, що Microsoft з якоїсь причини вказує, що не буде встановлювати це корисний додаток на комп’ютери з Windows 11.