Технології

Відомий фотограф Остін Манн оцінив можливості Apple MacBook Pro (2021)

Apple MacBook Pro (2021)

Відомий фотограф Остін Манн опублікував перші враження від роботи з найпродуктивнішим ноутбуком в лінійці Apple — моделлю MacBook Pro з діагоналлю дисплея 16 дюймів. Експерт оцінив можливості гаджета при обробці складних фотографій і пакетів зображень у високій якості.

У розпорядженні фотографа виявився флагманський варіант ноутбука-MacBook Pro на базі процесора M1 Max з 64 ГБ оперативної пам’яті і накопичувачем ємністю 8 ТБ. Манн зазначив, що нові моделі, незважаючи на приставку Pro, здатні змінити сприйняття портативного комп’ютера не тільки користувачів, яким потрібен подібний гаджет через його спеціалізованості. Протягом практично всього часу роботи MacBook Pro залишався холодним і легко справлявся з будь-якими завданнями. При цьому автономність новинки ” знаходиться на зовсім іншій планеті», як зазначив фотограф.

Остін Манн залишився задоволений тим, що у ноутбука з’явився картрідер і HDMI, а також пропала сенсорна панель. В ході тестування Манн зарядив ноутбук до 100% і відключив від мережі. Спершу він запустив обробку стека зображень з 100 TIFF файлів по 150 МБ кожен: на рендеринг пішло 4 хвилини і 24 секунди. При цьому кулер був ледь чутний.

У бенчмарку Cinebench, тест в якому був виконаний за кілька хвилин, MacBook Pro знову-таки не втратив жодного відсотка заряду. Потім експерт повторив обробку TIFF-файлів, застосувавши алгоритм “заповнення прогалин” в утиліті StarStax. Ця вимоглива до ресурсів процедура завершилася за 2 хвилини і 36 секунд, але батарея як і раніше показувала заряд в 100%. Лише після того, як фотограф відкрив 8 зображень в Adobe Camera Raw і використовував алгоритм об’єднання для створення величезної панорами, а потім повторного запуску Cinebench протягом 2,5 хвилин, стан акумулятора змінився, показавши позначку 99%.

Читайте також:  Власники Apple Watch Series 7 скаржаться на зниклі додатки

Крім значної продуктивності-вдвічі більшої — ніж флагманського ноутбука минулого покоління, відзначає експерт — MacBook Pro (2021) продемонстрував і ефективний контроль за нагріванням і відведенням тепла. З побажань Остін Манн відзначив варіант установки здвоєного картрідера, здатного зчитувати карти і SD, і CF Express, а також можливість вибору матового дисплея замість глянцевого.