Технології

Adobe Photoshop та Illustrator тепер можна запускати у браузері

Adobe

Компанія Adobe представила спеціальні веб-версії популярних додатків для редагування фото. Відтепер Photoshop і Illustrator можна запускати безпосередньо в браузері-додатки не вимагають платної підписки на сервіс Creative Cloud, дозволяючи користувачам спільно обговорювати роботу.

Обидва додатки розроблені для спрощення спільної роботи, пропонуючи доступ до базових функцій редагування. Співавтори можуть відкрити фотографію і залишити відповідні коментарі, виділивши необхідні моменти і доповнивши зображення анотаціями.

Таким чином, у редакторів і творців контенту з’явилася можливість ділитися результатами роботи з замовниками і користувачами, у яких не встановлено ні Photoshop, ні Illustrator. Обидва веб-додатки працюють за аналогією з “Google Документами” – текстовим редактором для спільного редагування файлів.

Читайте також:  Samsung анонсувала гнучкий OLED-дисплей підвищеної міцності

Adobe

Adobe вже відкрила публічне бета-тестування Photoshop on the Web. Тестування ж Illustrator поки проходить в закритому режимі – для участі необхідно оформити заявку. Робота додатків можлива в браузерах Chrome і Edge. Розробники Adobe відзначають, що поки можуть бути доступні не всі заявлені функції.

Джерело: 9to5Google