Авто

Відео: у продаж надійшов перший у світі аеробайк, який стоїть як два Rolls-Royce Cullinan

A. L. I. Technologies Inc

Японський стартап A. L. I. Technologies Inc., який займається розробкою і виробництвом дронів, оголосив про старт продажів першого в світі серійного аеробайка: він коштує мінімум 77,7 мільйона єн, або 680 тисяч доларів (що практично можна порівняти з вартістю двох Rolls-Royce Cullinan). Новинка отримала назву XTurismo Limited Edition, а поставки клієнтам заплановані на початок наступного року, повідомляє Reuters.

Аеробайк являє собою апарат з шістьма пропелерами, який по посадці нагадує мотоцикл. Два великих гвинта встановлені під корпусом, а ще чотири поменше розташовані з боків, що дозволяє здійснювати вертикальний зліт. За допомогою них він ширяє в повітрі на висоті декількох метрів. Також у нього є посадочні полози.

Читайте також:  Найдоступнішу модель Maserati відправлять у відставку

Компанія також розповсюдила відео з показовими випробуваннями аеробайка-продемонстрували вертикальний зліт, зависання в декількох метрах над землею і політ з розворотом.

Тестовий зразок, який взяв участь у демонстрації, виконаний у чорному кольорі з червоними акцентами. У рух його приводить гібридна силова установка, до складу якої входять двигун внутрішнього згоряння і чотири електромотори. Установка дозволяє аеробайку розвивати швидкість в повітрі до 100 кілометрів на годину. Час польоту на одній зарядці батареї становить 30-40 хвилин польоту.

A. L. I. Technologies Inc

Фото: A. L. I. Technologies Inc.

Поки питання його легального використання в Японії залишається відкритим. Однак розробник планує обговорити з владою префектури Яманасі експлуатацію апарату в надзвичайних ситуаціях.

Читайте також:  Tesla виплатить 137 мільйонів доларів колишньому співробітнику через расизм

Джерело: Reuters