Авто

Audi вивела на тести свій найбільший кросовер: шпигунські фотографії

Audi Q9

На німецькій трасі Нюрбургринг сфотографували новинку Audi: великий кросовер Q9, який встане на щабель вище нинішнього Q7. У розпорядженні видання Autoweek виявилися шпигунські фотографії прототипу, зроблені під час трекових випробувань.

Журналісти висунули припущення, що в основу майбутнього флагмана ляже платформа MQB, на якій побудований Volkswagen Teramont. За іншими даними, Q9 отримає архітектуру MLB-Evo, ту ж, на якій базуються Q7, Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne, Bentley Bentayga і Lamborghini Urus.

Читайте також:  Lincoln показав серійну версію седана Zephyr

Audi Q9

Очікується, що в моторну лінійку Audi Q9 увійдуть шести – і восьмициліндрові турбомотори з електричною надбудовою у вигляді стартер-генератора. Запропонують і повноцінну гібридну модифікацію з запасом ходу на одній електриці в 50 кілометрів. Крім того, в розробці знаходиться «заряджений» SQ9 з 435-сильним дизелем або 507-сильним бензиновим мотором V8 об’ємом 4,0 літра, а також RS-версія з установкою потужністю більше 600 сил.

Audi Q9

Фото: Autoweek.nl

Що ж стосується габаритів моделі, то в довжину Q9 буде досягати 5,2 метра — для порівняння, довжина Q7 і Volkswagen Teramont не перевищує 5,05 метра, а довжина найближчих конкурентів, BMW X7 і Mercedes-Benz GLS, становить 5,15 і 5,21 метра відповідно.

Читайте також:  Tesla зупиняє випробування нового покоління автопілота через технічні несправності

Audi Q9

Новинка отримає трирядний салон і один з найбільш містких багажників в класі. Майбутньому флагману також пророкують адаптивне шасі на пневмоелементах: можна буде регулювати дорожній просвіт і міняти жорсткість амортизаторів в залежності від типу дорожнього покриття.

Раніше була озвучена версія, що Q9 буде орієнтований в першу чергу на Китай і ринки Близького Сходу, а поява моделі в Європі і США під питанням. Autoweek звертає увагу на камуфляжну плівку на прототипі-зазвичай компанія не використовує маскування з таким візерунком для автомобілів, призначених для європейських країн.