Суспільство

Якість води в Україні покращать

Вода

Значний відсоток систем централізованого водопостачання в регіонах мають зношений стан, що погано впливає на якість води.

Українська влада має намір покращити якість питної води у країні. Для цих потреб із бюджету виділять один млрд грн. Про це у середу, 27 жовтня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час поїздки до Донецької області, повідомила прес-служба Кабміну.

“У проекті бюджету на 2022 рік планується направити 1 млрд грн на програму “Питна вода України”. Значний відсоток систем централізованого водопостачання в регіонах мають зношений стан, що погано впливає на якість води. Ситуацію необхідно змінювати”, – цитує прес-служба Кабміну слова Шмигаля.

Читайте також:  COVID-вакцинацію пройшли ще 145 тисяч українців

Під час візиту він ознайомився з перебігом ведення капітального ремонту другого Донецького водопроводу у Слов’янському районі, який має бути закінчений у квітні 2022 року.

“Це покращить якість послуг централізованого питного водопостачання населенню міст Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка та інших населених пунктів Слов’янського та Костянтинівського районів”, – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що із Державного фонду регіонального розвитку на ремонт ділянки водопроводу було виділено 102,2 млн грн у 2020 році та 71,8 млн грн – 2021-му.

Окрім того, з обласного бюджету на цей проект було направлено 11,3 млн грн у 2020 році та 7,9 млн грн у 2021-му.