Статті

Про кадрове діловодство

Кадри

Кадрове діловодство – це робота та ведення всіх документів, пов’язаних з кадрами тієї чи іншої компанії. Грамотне ведення цих документів захищає організацію від штрафів, які можуть бути виписані контролюючими органами, а також захистять працівників від проблем, пов’язаних із виплатами пенсій, допомог, лікарняних та багато іншого.

Саме тому варто кадрове діловодство довірити професіоналу. На сайті «Finprofi» можна замовити послуги з ведення кадрових документів. При цьому немає сенсу для цього виду робіт у штаті мати бухгалтера – фахівець цими документами може займатися віддалено.

Особливості кадрового діловодства

Головною метою кадрового діловодства є налагодження системи роботи з цими документами. Усі ці папери мають бути правильно оформлені, щоб створити належний рівень взаємовідносини між працівником та організацією.

Кадрове діловодство допомагає вирішити багато різних питань:

● розробити та впровадити в систему компанії схему управління персоналом;

● правильно оформити документи щодо прийняття на роботу людини згідно з чинним законодавством. При цьому в даному випадку документи можуть бути і про звільнення, лікарняне, тощо;

● регламентувати взаємовідносини роботодавця та працівника. Кожен фахівець компанії повинен знати не тільки про свої права, а й обов’язки;

● правильно оформлені документи дозволять компанії на свою користь вирішувати конфліктні питання, особливо це стосується судових розглядів з трудових спорів..

З одного боку, кадрові документи захищають компанію та підтримують її інтереси. Але з іншого боку, роботодавець не матиме права чинити проти законодавства, що також є захистом для працівників. А тому це вигідно для обох сторін.

Кадрова документація включає такі важливі роботи:

● підготовка документів прийому працювати. Причому їх тут кілька, як ведення особових справ, заповнення трудової книжки та інші;

● звільнення працівників;

● складання документів-положень, інструкцій та інше. Кожен співробітник повинен знати свої права та обов’язки;

● підготовка звітності;

● консультування працівників з будь-яких трудових питань.

Дуже важливо, щоб усю цю документацію вів фахівець, який знає всі її тонкощі та нюанси, щоб компанії не довелося сплачувати штрафи. Це захистить і організацію від зайвих грошових витрат і працівників від проблем із документами, а також з різними виплатами та заробітною платою.

*На правах реклами