Технології

Google пояснила, чому було перероблено меню швидких налаштувань на Android 12

Google Android 12

Одним з головних змін Android 12 стало кардинально перероблене меню швидких налаштувань. Воно викликало неоднозначну реакцію у користувачів, а особливої критики піддався новий перемикач «Інтернет», що поєднує Wi-Fi і мобільну мережу. У Google запевняють, що це покращує користувальницький досвід.

В Android 12 на смартфонах Pixel більше не можна швидко включити/виключити Wi-Fi або передачу мобільних даних. Замість цього комбінована кнопка “Інтернет” відкриває нове меню, в якому вже можна управляти кожним із способів підключення до Інтернету.

Читайте також:  Нова функція WhatsApp захистить історію чатів користувачів

У Google вважають, що таке рішення більш просте і інтуїтивно зрозуміле. Більш того, в компанії відзначили, що така зміна була зроблена на основі дослідження користувацьких переваг.

Google Android 12

“Завдяки цьому новому дизайну ви можете швидко перемикатися між Wi-Fi і стільниковим зв’язком, просто вибравши свою стільникову мережу через нову панель “інтернет”. В ході наших користувацьких досліджень ми виявили, що більшість користувачів відключають Wi-Fi, щоб змусити свій телефон підключитися до стільникового зв’язку. Зазвичай це робиться в разі поганого Wi-Fi з’єднання і відсутності альтернативного способу змусити телефон підключитися до мобільної мережі”, — йдеться в блозі Google.

Читайте також:  Apple пообіцяла дозволити «лівий» ремонт дисплеїв iPhone 13

Вказується, що в ході тестів користувачі визнали, що до нового рішення потрібно звикнути, але в кінцевому рахунку воно дійсно виявилося більш інтуїтивним.

Правда, багато хто скаржиться на неможливість отримати доступ до розділу «Інтернет» з екрану блокування. У Google пообіцяли виправити це з оновленням Pixel Feature Drop.