Технології

Знаменита Palm випустила конкурента Apple AirPods

Palm Buds Pro

Відомий в минулому американський виробник КПК і смартфонів Palm випустив свої перші повністю бездротові навушники Buds Pro. Серед їх головних особливостей вказуються функція активного шумозаглушення, підтримка голосових помічників і до 24 годин автономної роботи.

До розробки Palm buds Pro доклали руку колишні дизайнери з Beats by Dre і Samsung. Навушники виконані у форматі внутрішньоканальних затичок зі змінними силіконовими насадками.

Кожен навушник оснащений системою з трьох мікрофонів, що відповідають за роботу функції активного шумозаглушення. Є також режим прозорості, що дозволяє чітко чути все навколо.

Читайте також:  Apple повернула можливість скаржитися на небезпечний контент в App Store

Компанія не вдається в технічні характеристики, вказуючи лише на використання 10-мм динамічних драйверів і акумулятора ємністю 400 мАг в зарядному Кейсі. Вказується, що самі навушники можуть пропрацювати 4,5 години при активному шумозаглушенні, а при його відключенні автономність виростає до 5,5 години.

З урахуванням підзарядки від кейса загальний час відтворення музики досягає 24 годин. Також заявлена підтримка голосових помічників Apple Siri і Google Assistant. Самі навушники захищені від поту і води за стандартом IPX4.

Palm Buds Pro пропонуються за ціною $129. Додатково за $25 доступний фірмовий силіконовий чохол в трьох кольорах. В рамках попереднього замовлення ціни зараз нижче.