Технології

Офіційно: у Telegram з’явиться вбудована реклама

Telegram

Керівництво Telegram представило фірмову рекламну платформу і розповіло про особливості її роботи. Подробицями про сервіс поділився особисто Павло Дуров, зазначивши, що рекламні повідомлення ні в якому разі не вплинуть на зручність використання месенджера простими користувачами.

Відтепер у Telegram, у нижній частині стрічки каналу, з’являтимуться так звані “спонсоровані повідомлення”. Вони доступні для каналів з більш ніж 1000 підписників. Саме повідомлення обмежене 160 символами і не повинно містити фотографій і посилань на сторонні платформи — допускається лише посилання на бота або інший канал в Telegram.

Читайте також:  Microsoft Defender визнаний одним із найкращих антивірусів для Windows

Telegram

Обов’язковою умовою також стала відповідність рекламного повідомлення тематиці сайту. Крім того, рекламні повідомлення будуть проходити модерацію. Заборонені ненормативна лексика, вульгарність, розпливчастий опис, надмірне або марне редагування самого тексту, нав’язливе або марне використання емодзі, списки. Детальніше з правилами можна ознайомитися за посиланням.

Зараз платформа запущена в тестовому режимі. Керівництво месенджера пообіцяло ділитися доходами від реклами з власниками каналів, але тільки після того як месенджер покриє свої основні витрати, щоб і далі бути повністю безкоштовним для користувачів.

Встановлена і мінімальна ціна за тисячу показів-вона становить €2, а мінімальний бюджет для запуску рекламної кампанії — €2 мільйони: €1 мільйон з них перераховується в якості депозиту, а повернути другий мільйон можна лише в разі, якщо за останні 12 місяців рекламодавець витратить на майданчику €10 мільйонів і більше.

Читайте також:  На 3D-принтері надрукували повноцінний житловий район

Для порівняння, середня вартість 1000 показів в Telegram-каналах у вигляді звичайних повідомлень зараз оцінюється адміністраторами в €30. Павло Дуров зазначив, що рекламні повідомлення не будуть відображатися в списку чатів, особистих бесідах або групах.