Авто

Renault відмовиться від назв Kadjar та Koleos

Renault Koleos

Французьке видання L’argus з’ясувало, що компанія Renault перестане використовувати назви Kadjar і Koleos: для моделей наступного покоління придумають нові імена, щоб уникнути асоціацій з попередниками, яким так і не вдалося здобути популярність на ринку.

Нові імена автовиробник поки не розкриває, проте довго чекати не доведеться — прем’єра нової генерації Kadjar відбудеться вже в 2022 році, а наступний Koleos дебютує ще через рік.

Відомо, що нові Kadjar і Koleos вже знаходяться в розробці і носять кодові позначення HHN і DHN відповідно. У Renault мають намір змінити позиціонування моделей-Так, наступного покоління Kadjar обіцяний оригінальний і більш спортивний кузов, а в основу кросовера ляже платформа від актуального Qashqai.

Читайте також:  Джеремі Кларксон вибрав найкращий автомобіль 2021 року

Судячи з недавніх шпигунських фотографій, в салоні з’явиться цифрова панель приладів і вертикальний планшет мультимедійної системи. За одними даними, модель дебютує на початку 2022 року, за іншими — не раніше наступного літа.

Що ж стосується нового Koleos, то він отримає трирядний салон і замінить в модельній лінійці нинішній мінівен Renault Espace. Його дебют відбудеться протягом 2023 року, так що інформації про нього поки мало.

В Європі становище у Kadjar і Koleos не найкраще: перший в значній мірі поступається з продажу конкурентам Nissan Qashqai або Peugeot 3008, а другий за весь минулий рік розійшовся в кількості всього 6,9 тисячі штук.

Читайте також:  Американський Nissan X-Trail став потужнішим та економічнішим

Джерело: L’argus