Авто

Lamborghini випустить останній Aventador до кінця року та зніме модель з виробництва

Lamborghini Aventador LP 780-4 Ultimae

Британське видання Evo повідомило про завершення виробництва всіх модифікацій Lamborghini Aventador. Італійська компанія розпродала весь тираж “прощальної” версії суперкара LP 780-4 Ultimae і зупинила прийом замовлень на свою найпопулярнішу модель.

Інженери заводу в Сант-Агата-Болоньєзе до кінця року зберуть останні Aventador в декількох виконаннях, після чого марка повністю зосередиться на відродженій моделі Countach.

Lamborghini Aventador дебютував у 2011 році. Культовий суперкар прийшов на зміну моделі Murcielago. За десять років виробництва італійський виробник розпродав більше 10 000 «Авентадорів» в кузовах купе і родстер, що зробило суперкар найуспішнішою моделлю в історії марки.

Читайте також:  Дефіцит мікрочіпів вдарив по автовиробникам сильніше, ніж пандемія коронавірусу

У рух повнопривідний Aventador приводить 6,5-літровий V12, який в залежності від модифікації видає від 700 до 780 кінських сил. Разом з агрегатом працює семиступінчастий “робот” з двома зчепленнями і система повного приводу.

“Прощальну” версію суперкара компанія представила на початку липня. Aventador у виконанні LP 780-4 Ultimae обладнали 780-сильним «атмосферником», вуглецево-керамічними гальмами, а також активним антикрилом.

Тираж спеціального видання-600 примірників. На даний момент Lamborghini завершила прийом замовлень на всі модифікації Aventador. До кінця року компанії випустить залишилися суперкари, після чого кине всі сили на відроджений Countach.

Напередодні головний дизайнер оригінального Lamborghini Countach Марчелло Гандіні заявив, що не схвалював проект відродженого суперкара. За його словами, сучасна модель розходиться з його баченням автомобіля і не відповідає духу моделі.

Читайте також:  Новий Range Rover зможе їздити воднем

Джерело: Evo