Авто

Tesla зупиняє випробування нового покоління автопілота через технічні несправності

Tesla

Компанія Tesla оголосила про припинення випробувань просунутої системи автопілота версії 10.3. За словами глави американської корпорації, тестувальники виявили технічні несправності, які не дозволяють серійно впровадити нове покоління системи автономного водіння в електрокари. У зв’язку з непередбаченими обставинами, фахівці змушені відкотити автопілот до попереднього покоління.

Компанія Tesla вимушено припиняє випробування нового покоління автопілота через технічні проблеми, виявлені фахівцями компанії. У випробуваннях безпілотної системи, які почалися 23 жовтня нинішнього року, беруть участь власники електрокарів Tesla.

Читайте також:  Продажі електромобілів встановили новий рекорд

За словами Ілона Маска, через виявлені неполадки, фахівці відкотять автопілот до попередньої версії 10.2. Терміни усунення несправностей, а також їх причину глава корпорації не розкрив.

Деякі експерти стверджують, що в автопілоті виявили проблеми з швидкодією системи при повороті наліво на регульованих перехрестях. У той же час Ілон Маск неодноразово заявляв, що система автономного водіння є допоміжною функцією, при активації якої водій зобов’язаний тримати руки на кермі.

На думку глави Tesla, автопілот здатний самостійно довезти пасажирів з дому на роботу, проте йому все одно необхідний постійний контроль.

У середині жовтня Національне управління з безпеки дорожнього руху США зажадало від Tesla відкликати електрокари, обладнані системою автономного водіння Full Self-Driving.

Читайте також:  Найбільш продаваним легковиком Porsche став електромобіль

За словами американської влади, корпорація не оголосила про відкликну кампанію під час оновлення автопілота, що суперечить законодавству.

Джерело: The Verge