Авто

Дизайнер оригінального Lamborghini Countach “не схвалив” відроджену модель

Lamborghini Countach LPI 800-4

Марчелло Гандіні, автор вигляду Lamborghini Countach 1971 року, вперше прокоментував відроджену модель. Висловлювання дизайнера про “так званий новий Countach”, як висловився сам Гандіні, наводить Autoweek: він заявив, що не брав участі в проекті і не схвалював його. За словами творця оригіналу, відроджений суперкар не відображає його бачення Countach і не відповідає духу моделі.

Lamborghini Countach LPI 800-4 дебютував влітку цього року. Модель позиціонують як реінкарнацію легендарного купе, але на сучасній платформі від Sian і з гібридною установкою на базі атмосферного V12 6.5.

Читайте також:  Jaguar хоче поставити на паузу розробку нових автомобілів, і ось чому

Особливо підкреслювалося, що стилісти марки спробували надати карбоновому кузову гіперкара схожість з вихідним прототипом LP 400 S, і з серійними дводверками LP 500. На думку Гандіні, дизайнера оригінального Countach, дух класичної моделі їм передати не вдалося.

Дизайнер оригіналу дистанціювався від проекту відродженого Countach. Він опублікував офіційну заяву, в якій розповів, що навесні минулого року у нього відбулася розмова з главою дизайнерського відділу Lamborghini Мітею Боркертом, в якому йшла мова про гіпотетичну модель, описану як «данина поваги маестро Гандіні».

При цьому перспективи серійного виробництва такого автомобіля з Гандіні не обговорювалися, так що він не вважає, що брав участь у відродженні Countach.

Читайте також:  Tesla зупиняє випробування нового покоління автопілота через технічні несправності

“У дизайні так званого відродженого Countach повністю відсутній дух новаторства, – йдеться в заяві Гандіні. – Зрозуміло, автомобільний ринок сильно змінився з тих пір, але, на мій погляд, відродження моделі минулого заперечує основоположні принципи, закладені мною в ДНК Lamborghini”.

Втім, шанувальники марки не розділили скепсис Гандіні щодо випуску Lamborghini Countach lpi 800-4. Підтвердженням цьому служить той факт, що весь тираж моделі, який складе 112 примірників, розкупили за три доби. Новинка в шість разів дорожче Aventador S і коштує два мільйони євро без урахування податків.