Технології

Інженери Samsung і Qualcomm розігнали 5G-інтернет до рекордних 711 Мбіт / с

5G

Результат отриманий в лабораторних умовах з використанням агрегованих смуг спектра міліметрового діапазону. В якості модему використовувався пристрій Snapdragon X65 5g від Qualcomm.

Рекордних показників вдалося досягти шляхом об’єднання 400 МГц частоти міліметрового діапазону Verizon 5g і 20 МГц частоти 4G з використанням новітніх технологій 5g, включаючи агрегацію несучих міліметрових хвиль і MIMO (SU-MIMO).

Samsung стала постачальником макросу 5G з частотою 28 ГГц, а прототип оснастили модемом Snapdragon X65 5g.пристрій невеликого розміру і вже включає радіопередавач, антену і підтримує всі основні частоти міліметрового діапазону 5g.

Читайте також:  Батареї після переробки виявилися кращими за нові

Розробники відзначають, що компактні розміри дають можливість інтегрувати пристрій в міську інфраструктуру без установки додаткових будівель. Це дозволить прискорити розгортання 5G без великих фінансових витрат.

В основу прототипу ліг модем четвертого покоління виробництва Qualcomm. Очікується, що перші мобільні пристрої з використанням Snapdragon X65 5g з’являться до кінця 2021 року.

Досягнення швидкості віддачі в 711 Мбіт / с призведе до нових сценаріїв використання мобільних технологій. Це дозволить розширити можливості для великих компаній, а також сприятиме розвитку творчого потенціалу та комунікації в Інтернеті. Крім того, будуть зняті обмеження на передачу файлів великого розміру і відеопотоку в дозволі Ultra HD з використанням мобільного зв’язку.