Технології

На Windows 11 встановили магазин додатків Google Play

Windows 11

Незважаючи на обмеження по установці Android-додатків, які ввела Microsoft на період тестування Windows 11, ентузіасту вдалося змусити працювати в новій ОС магазин Google Play.

Таким чином був знятий ліміт на установку 50 додатків з Єдиного підтримуваного магазину Amazon Store, а завдяки докладній інструкції цей трюк можуть повторити всі бажаючі.

Розробник ADeltaX заявив в соціальній мережі Twitter, що зумів знайти спосіб установки магазину Google Play в підсистему Windows, що відповідає за роботу Android-додатків. В результаті користувачі можуть отримати на комп’ютері з Windows 11 доступ до будь-яких додатків, представленим на фірмовому майданчику Google.

Читайте також:  Qualcomm випустить потужний процесор для конкуренції з Apple M1

Сам проект ентузіаст виклав на репозиторій в GitHub, надавши коротку текстову інструкцію по установці Google Play і більш докладне відео з наочною демонстрацією всіх етапів. Відзначимо, що процес не з легких, тому такий метод підійде лише для досвідчених користувачів. Також не рекомендуємо проводити подібні експерименти з робочими комп’ютерами.