Технології

Наочне порівняння Apple MacBook Pro (2021) з попередником [ВІДЕО]

Apple MacBook Pro

Незважаючи на те що перші офіційні поставки нових ноутбуків MacBook Pro (2021) заплановані тільки на вівторок, 26 жовтня, в мережі вже стали з’являтися перші відео з розпакуванням гаджета. Один з користувачів порівняв новинку з попередником, записавши тривалий восьмихвилинний Відеоролик.

На опублікованому відео демонструються ключові нововведення, які торкнулися 16-дюймовий гаджет. Так, ноутбук обзавівся магнітним портом MagSafe 3, слотом для SD-карт, а також HDMI-портом.

Читайте також:  Microsoft «посунула» Apple у рейтингу популярності браузерів

На фотографіях нижче порівняння нового 14-дюймового MacBook Pro (2021) з 13-дюймовим попередником:

У порівнянні з MacBook Pro минулого покоління у новинки більш округлені краї. Крім того, замість сенсорної панелі TouchBar в ноутбуці розміщені повнорозмірні функціональні апаратні клавіші. Також на відео показана особливість інтерфейсу macOS при відображенні робочого столу: область з вирізом знаходиться на одному рівні з панеллю завдань. Змінився і зовнішній вигляд сканер Відбитка Пальця-новий сенсор більш масивний.

Ще один хвилинний відеоролик демонструє розпакування ноутбука. Як і повідомлялося раніше, як і у випадку з iPhone 13, Apple відмовилася від використання поліетиленової упаковки на користь паперу. Тепер новинка закрита тонким паперовим вкладишем і обгорнута в папір.