Авто

Розкрита дата прем’єри оновленої Audi A8

Audi A8

Китайські журналісти розкрили дату прем’єри оновленої Audi A8 серії D5. За даними порталу Autohome, дебют новинки відбудеться 2 листопада, причому після рестайлінгу зміниться не тільки зовнішність, внутрішнє оздоблення і оснащення — в гаму додадуть ультрарозкішну версію Audi-Horch з подовженим кузовом!

Судячи з шпигунських знімків, екстер’єр A8 зміниться незначно, а лінійка силових агрегатів буде складатися з турбомоторів з шістьма і вісьмома циліндрами.

Прототипи оновленої A8 трапляються європейським фотошпигунам з осені 2020 року, і інсайдери сходилися на думці, що до кінця 2021-го рестайлінговий седан Audi все-таки покажуть. Оскільки A8 в кузові D5 дебютувала в липні 2017 року, схоже, що середина життєвого циклу моделі досягнута.

Читайте також:  Підрозділ BMW М випустить власний автомобіль

Від новинки чекають інших матричних світлодіодних фар, великоячеистой радіаторної решітки, модних ліхтарів зі “світловими підписами”, а також розширеної гами гібридних двигунів.

Ймовірно, з плановим рестайлінгом в лінійку додадуть ультрарозкішну версію Audi-Horch зі збільшеною колісною базою і люксовими опціями в дусі Bentley. Ймовірно, для лімузина можна буде замовити двигун W12, хоча зараз цей агрегат не покладений навіть броньовику A8 Security.

Представницькому лімузину Audi-Horch доведеться конкурувати з новим Mercedes-Maybach S-Class. А ось оновлена Audi S8 напевно з’явиться із затримкою, адже актуальний «заряджений» седан надійшов у продаж всього два роки тому.