Авто

Розкрито подробиці про перспективні «емках» BMW

BMW M240i xDrive

Користувач форуму Bimmerpost розкрив подробиці про перспективні “емки” BMW. За неофіційними даними, виробництво купе M2 почнеться в грудні 2022 року, навіть базова версія розвине 455 кінських сил, а покупці зможуть вибирати між «механікою» і «автоматом». Кросовер XM (або X8 M) теж з’явиться в кінці наступного року, але гібридна силова установка буде видавати щонайменше 650 кінських сил. Обидві моделі нібито оснастять “твінтурбошісткою” S58.

Чутки про флагманському кросовері BMW M ходять більше півтора років, і джерела сходяться на думці, що новинці дістанеться гібридна силова установка. Про ставку на 3,0-літровий рядний двигун повідомляється вперше: раніше «емке» пророкували 4,4-літровий V8.

Друге покоління BMW M2 – не настільки таємнича модель. Ключові параметри стали відомі після дебюту звичайної “двійки”. Немає сумнівів, що M2 буде пропонуватися з безальтернативним заднім приводом, причому і трансмісія, і підвіска будуть майже такими ж, як у «старшої» M4 G82. Крім того, M2 отримає досі недоступні опції, наприклад, карбоновий дах.

Поряд з розвитком бензинових і гібридних моделей, m-підрозділ BMW займається повністю електричною лінійкою.

Джерело: Bimmerpost