Технології

YouTube на тиждень перетвориться в магазин на дивані

Youtube

Починаючи з 15 листопада на платформі YouTube стартує тиждень шопінгу. В рамках заходу користувачі зможуть здійснювати покупки, не відволікаючись від перегляду відеороликів.

У деяких відео буде відображатися кошик з товарами, знайти яку можна в лівому кутку дисплея. Тестовий запуск тижня покупок YouTube Holiday Stream and Shop відбудеться 15 листопада.

Очікується, що під час перегляду роликів користувачі будуть додавати вподобані їм товари з каталогу, що дозволить спростити покупки. Повідомляється, що бета-тест стартував у липні 2021 року, а тепер планується випробувати функцію на широкій аудиторії.

Читайте також:  Культовий плеєр Winamp перезапускають із новим логотипом

YouTube

В рамках заходу стануть доступні продукти компаній Walmart, Samsung і Verizon. Користувачі будуть задавати питання блогерам в прямому ефірі, що зробить покупки простіше, а процес оформлення замовлення зрозуміліше.

Якщо проект виявиться успішним, то YouTube зможе скласти конкуренцію таким гігантам, як Amazon і Alibaba. Відомо, що шопінг буде працювати спільно з інструментами аналітики, що призведе до персоналізації тих чи інших товарів для користувачів.