Технології

Intel хоче обійти Apple, але на це піде багато часу

Apple vs Intel

Глава Intel поділився своєю думкою про втрату свого найбільшого клієнта. Пет Гелсінгер запевняє, що Apple ще повернеться, але не відразу.

Судячи з усього, Пет Гелсінгер вирішив змінити гнів на милість, адже останнім часом хвиля рекламних роликів неабияк зіпсувала відносини між компаніями.

Мало того, Intel навіть вдалося переманити 12 користувачів техніки Apple. За словами Пета Гелсінгера, Apple зробила хорошу роботу, вважаючи, що може створити чіп краще, ніж Intel. Дещо конкурентам навіть вдалося, а значить, тепер потрібно розробити куди більш якісний продукт.

Читайте також:  Нові подробиці про Google Pixel 6 і його аксесуари

«Я сподіваюся з часом повернути цю частину бізнесу, а також багато інших. А поки я повинен переконатися, що наші продукти краще, що наша екосистема більш відкрита і яскрава, ніж у Apple, і що ми даємо розробникам і користувачам більш вагомі причини використовувати продукти на базі Intel. Я буду наполегливо боротися, щоб отримати бізнес Тіма Кука в цій області», — заявив Пет Гелсінгер.

При цьому глава Intel усвідомлює, що повернення Apple може зайняти роки. Однак Пет Гелсінгер натякнув, що не виключає того, що в майбутньому Apple захоче випускати власні процесори на потужностях Intel.