Авто

Абсолютно новий Range Rover вперше показали на відео

Range Rover

Абсолютно новий Range Rover вперше показали на відео-портал Cochespias поділився тридцятисекундним роликом, в якому демонструється кінематика відкривання п’ятої двері, а також розкривається інтер’єр і екстер’єр перспективної моделі.

Судячи з антуражу, в соцмережах розкрили прискорений фрагмент з офіційної презентації Land Rover. Повністю розсекретити позашляховик планують 26 жовтня — онлайн-дебют відбудеться о 22:45 по Києву.

Зовнішність і салон Range Rover п’ятого покоління секретом не є, так як знімки з фотосесії Land Rover з’явилися в мережі ще 20 жовтня.

Читайте також:  Сотні електрокарів Tesla були заблоковані через збій

З відеоролика стає ясно, що від складової кришки багажника з відкидним бортом інженери не відмовилися, причому верхня частина як і раніше закривається внахлест. Тонкі світлодіодні ліхтарі теж складаються з двох секцій.

Що стосується внутрішнього оздоблення, то передні крісла збережуть традиційні інтегровані підлокітники, діагональ мультимедіасистеми збільшиться, зміниться графіка віртуальних приладів, а шайба вибору їздових режимів поступиться місцем джойстику.

Очікується, що новий Range Rover перейде на модульні турбомотори Ingenium, а топ-версія отримає Баварський двигун V8 4.4 замість компресорного 5,0-літрового V8.

За неофіційними даними, у Франції базовий Range Rover п’ятого покоління коштуватиме 122 600 євро (10 мільйонів рублів), тобто новинка подорожчає мінімум на 12 відсотків.

Джерело: Cochespias.net