Авто

Ford Bronco отримає штатну лебідку і шноркель

Ford Bronco

Відроджений Ford Bronco зразка 2022 модельного року отримає нову модифікацію Everglades, яка орієнтована на суворе бездоріжжя і буде відрізнятися штатною лебідкою в передньому бампері і шноркелем.

Фотографій або інших подробиць про нове виконання поки немає-імовірно, для Everglades буде доступний і пакет Sasquatch з 35-дюймовими грязьовими шинами Goodyear на 17-дюймових дисках з бедлоком, диференціалами з блокуванням Dana і амортизаторами Bilstein.

Про запуск нової версії Bronco оголосив офіційний представник Ford Майк Левін у своєму Twitter. Враховуючи назву Everglades і наявність шноркеля, можна з упевненістю сказати, що позашляховик буде адаптований для проходження броду.

Читайте також:  Електричний Kia EV6 встановив новий рекорд Гіннесса

Еверглейдс (“вічні болота”) — це особливий природний територіальний комплекс, що займає південну чверть півострова Флорида і представляє собою величезне тропічне болото.

Скоро виконання Everglades з’явиться у фірмовому конфігураторі Bronco, а перші клієнтські автомобілі планується виготовити влітку 2022 року-якщо, звичайно, в ці плани знову не внесе корективи дефіцит мікроелектроніки через пандемію коронавірусу.

Одним з головних подій для Бронко 2022 модельного року стане поява екстремальної модифікації Raptor, яка, за чутками, буде доступна тільки для чотиридверного виконання позашляховика.

Bronco Raptor може отримати 3,0-літровий V6 з бітурбонаддувом від Explorer ST потужністю близько 400 кінських сил, або 3,5-літровий V6 з бітурбонаддувом від F-150 Raptor потужністю 450 сил. “Хижак” буде відрізнятися збільшеними розширювачами колісних арок і піднятою підвіскою, а також захистом днища і силового агрегату.