Авто

Mercedes-Benz змінив систему повного приводу на базових GLE

Mercedes-Benz

Mercedes-Benz змінив систему повного приводу 4MATIC на базових GLE з індексом «300 d». Прес-служба Daimler повідомила, що з листопада дизельні кросовери з 2,0-літровою «турбочетвіркою» OM 654 M перейдуть на трансмісію типу TOD (Torque on Demand) з багатодисковою муфтою. Крім того, турбодизель буде доповнений 48-вольтовим стартер-генератором, який дозволить економити паливо і додасть 20 сил і 200 Нм при інтенсивному прискоренні.

До недавнього часу Mercedes-Benz GLE 300D з обома типами кузова поєднували стару систему повного приводу 4MATIC з симетричним диференціалом і розподілом крутного моменту по осях в пропорції 50:50.

Читайте також:  BMW обіцяє приробити величезні «ніздрі» і на інші моделі марки

З листопада конструкція зміниться: навіть базові кросовери отримають більш сучасну систему 4matic з електоннокерованою муфтою підключення передніх коліс, а на задню вісь зможе передаватися до 100 відсотків тяги. Апгрейд дозволить поліпшити керованість і маневреність Mercedes-Benz GLE 300 D.

Що стосується електрифікації, то 48-вольтовий стартер-генератор ISG допоможе системі старт-стоп, додасть до 20 кінських сил і 200 Нм крутного моменту при розігнах, але відмовитися від помірно-гібридного «доважка» покупці не зможуть.

Віддача турбодизеля OM 654 M (272 кінські сили і 550 Нм) не зміниться, хоча Mercedes-Benz анонсує появу вдосконаленої вихлопної системи, зниження викидів оксидів азоту і значне поліпшення паливної економічності.

Читайте також:  Електрокросовер Nissan Ariya поділився технологіями з місяцеходом

У Європі гібриди Mercedes-Benz GLE 300 d 4MATIC вже доступні для замовлення: звичайний кросовер коштує від 75 053 Євро, крос-купе — від 79 182 євро. Чи добереться електрифікація до базових GLE для російського ринку, і чи буде вдосконалена система повного приводу на наших кросоверах поки не повідомляється.

Джерело: Daimler