Суспільство

Німеччина передала Україні 1,5 млн доз вакцини

Вакцинація

Всього країна передала 7,6 мільйона доз вакцини AstraZeneca до В’єтнаму, України, Єгипту, Гану і Намібії. Ще 10 млн доз передані в програму COVAX Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Німеччина безоплатно надала різним країнам 7,6 мільйона доз антикоронавірусної вакцини AstraZeneca. Про це в неділю, 24 жовтня, повідомляє DW.

Крім того, ще 10 млн доз передані в міжнародну програму рівного доступу до лікарських препаратів COVAX, ініційовану Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ).

Читайте також:  В Україну доставлено 2,9 млн доз вакцини Moderna

Найбільше вакцин від Німеччини отримав В’єтнам – 2,6 млн доз, потім слідують Україна (1,5 млн), Єгипет, Гана (кожна – по 1,2 млн) і Намібія (0,2 млн). Ще 350 тисяч доз повинні бути відправлені в Таїланд. А починаючи з жовтня, всі вступники до Німеччини вакцини від виробника Johnson & Johnson відразу передаються в програму COVAX.

В цілому уряд ФРН схвалив передачу третім країнам 100 млн доз вакцин від різних виробників, який повинні в основному розподілятися через COVAX. Німеччина також вклала 2,2 мільярда євро в глобальні програми по боротьбі з коронавірусом, з них 1,6 млрд безпосередньо в різні ініціативи ВООЗ.