Авто

Xiaomi назвала дату появи власного електрокара

Xiaomi

Через більш ніж півроку після оголошення про розробку власного електрокара Xiaomi готова поділитися більш точними термінами. Повідомляється, що серійне виробництво почнеться не так скоро, як хотілося б.

Генеральний директор Лей Цзюнь не тільки підтвердив наміри компанії, але і розкрив терміни появи першого електромобіля компанії. За його словами, перші авто з’являться вже в 2024 році.

Інформація прозвучала в рамках заходу для інвесторів і тільки після цього потрапила в місцеві засоби масової інформації. Трохи пізніше директор відділу з міжнародного маркетингу Занг Цзиюань опублікував цю ж новину для журналістів.

Читайте також:  Авто у 91 рік: українець встановив незвичайний рекорд

Оскільки реєстрація підрозділу електромобілів була завершена тільки в серпні, сподіватися на те, що компанія вирішить форсувати розробку, не варто. Xiaomi взяла на себе зобов’язання інвестувати в новий напрямок бізнесу $10 мільярдів в найближчі 10 років.

Після цього була придбана компанія DeepMotion, що займається технологіями автономного управління. Також йде масовий набір співробітників для автомобільного підрозділу.

Нагадаємо, зовсім недавно надійшла інформації про майбутню покупку China Evergrande Group, вартість якої оцінюється в $12,5 мільярда. Це ще одна китайська компанія, що займається розробкою електрокарів. Поки неясно, чи планує Xiaomi випускати автомобілі своїми силами, або віддасть перевагу контрактне виробництво.