Технології

Windows 11 встановили на ПК з одноядерним процесором 2007 року

Windows 11

Нова операційна система вимоглива до комп’ютерів і працює на процесорах починаючи з Intel Core 8-го покоління і Ryzen 2-го покоління. Тим несподіванішою стала новина про користувача, який примудрився встановити Windows 11 на ПК зі старим Pentium 4.

Нова версія настільної операційної системи отримала ряд обмежень. Компанія Microsoft запевняє, що це дозволить забезпечити стабільну роботу комп’ютера.

При установці Windows 11 користувач може подивитися список сумісних процесорів з новою ОС: всі старі CPU відзначаються як непідтримувані. Але один ентузіаст зумів поставити нову ОС на ПК з Intel Pentium 4 661, випущеному в далекому 2007 році.

Читайте також:  Окуляри Apple зможуть проектувати картинку прямо в очі

Windows

Pentium 4 661 являє собою одноядерний процесор, тактова частота якого не перевищує 3600 МГц. На зображенні вище можна помітити, що комп’ютер не пройшов перевірку на наявність технології безпеки TRM 2.0, але сам процесор не викликав у утиліти PC Health Check Tool ніяких підозр.

Автор зазначає, що незважаючи на застереження, він все ж встановив на свій ПК Windows 11 і вже отримав перше оновлення. Також він вважає, що вся справа в базі даних базі PC Health Check, яка була складена з помилками.

Невідомо, скільки ще процесорів туди не потрапило, але не виключено, що в найближчому майбутньому Microsoft усуне помилку шляхом виправлення актуальної бази даних підтримуваних CPU.