Авто

Стали відомі назви майбутніх суперкарів McLaren

Artura

Британський виробник суперкарів McLaren зареєстрував в патентних відомствах Великобританії, Євросоюзу і США торгові марки Aeron, Aonic і Solus. У заявках зазначено, що ці слова будуть використовуватися в якості найменувань товарів в категоріях транспортних засобів, одягу, взуття та іграшок.

Судячи з патентів, компанія відмовиться від буквено-числових позначень моделей – всі майбутні новинки отримають повноцінні “імена”, як супергібрид Artura.

Як повідомляє видання CarBuzz, назви Aeron, Aonic і Solus, швидше за все, зарезервовані для майбутніх гібридних суперкарів, які побудують на спільній з Artura платформі MCLA.

Читайте також:  Kia готує електрокар розміром зі Sportage: дата прем'єри та нове зображення

Раніше всі моделі McLaren позначалися буквено-числовими індексами, крім гіперкарів лінійки Ultimate Series-Elva, Senna і Speedtail. Artura відноситься до категорії Supercars разом з моделями 720S і 765lt, а GT поки залишається сам по собі.

Коли з’являться моделі з новими назвами, поки невідомо-наприклад, разом з Artura британці запатентували такі торгові марки, як Arkon, GTZ, Veo і Vion, але з тих пір про подібні моделі так і не з’явилося ніякої інформації.

McLaren Artura отримав 3,0-літровий V6 з парою турбокомпресорів потужністю 585 кінських сил і унікальний для галузі електромотор потужністю 95 сил з осьовим магнітним потоком, вбудований в новий восьмиступінчастий «робот» з двома зчепленнями.

Читайте також:  Бос Citroen натякнув на швидку відмову від мінівенів

Сумарна віддача гібридної силової установки-680 кінських сил. На електротязі супергібрид здатний проїхати близько 30 кілометрів і розігнатися до 130 кілометрів на годину.

З місця до “сотні” автомобіль розганяється рівно за три секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 330 кілометрів на годину.