Технології

Названо найдорожчі бренди світу в 2021 році

Apple

Консалтингове агентство Interbrand опублікувало оновлений рейтинг найдорожчих компаній світу. Першу п’ятірку в топ-20, як і в минулому році, зайняли найбільші техногіганти, зате в частині списку відбулися деякі зміни – зокрема, в цьому році в перелік увірвалася автомобільна компанія Ілона Маска.

Найдорожчим брендом року аналітики знову назвали Apple, оцінивши її в 408,25 мільярда доларів США. Для порівняння, в 2020-му тому компанія «коштувала» $322,99 мільярда.

Другу і третю сходинку в рейтингу утримали Amazon і Microsoft (249,24 і 210,19 мільярда доларів відповідно). Замикають першу п’ятірку компанії Google і Samsung, за ними йдуть представники інших галузей: Coca-Cola, Toyota. Mercedes-Benz. Mcdonald’s і Disney.

Читайте також:  Засновник Apple не вражений новими iPhone

Interbrand 2021

Майже всі компанії, що увійшли в топ – 20 (за винятком Intel і IBM), за підсумками року додали у вартості. При цьому найбільш швидкозростаючою виявилася Tesla, що подорожчала за рік на цілих 184%. Це дозволило автовиробнику відразу зайняти 14-е місце в підсумковому списку Interbrands 2021.

Interbrand 2021

“Варто відзначити зростання Tesla За останній рік-тризначне збільшення вартості бренду є безпрецедентним за останні 22 роки. Tesla-це бренд, який уособлює важливість напрямку, гнучкості та участі, тому я не здивований, що компанія зробила найбільший стрибок у рейтингу кращих світових брендів в 2021 році”, — заявив Чарльз Тревейл, генеральний директор Interbrand.

Читайте також:  Ціну та характеристики док-станції Google Pixel Stand злили в мережу

Варто відзначити, що аналітики оцінюють бренди без урахування вартості їх акцій — в цьому випадку мова йшла б про набагато більші суми.