Технології

Стабільна Chrome 95: збереження груп вкладок, інтерфейс Material You і біометрія

Chrome

Відбувся реліз стабільної версії Chrome 95. Оновлення привнесло кілька корисних нових функцій на зразок підтримки біометричного підтвердження платежів на персональних комп’ютерах. Разом з тим були виявлені зміни в мобільній версії браузера.

Одним з головних нововведень десктопної версії Chrome 95 стало розширення інтерфейсу WebAuthn, що дозволяє банкам і платіжним системам вимагати біометричного підтвердження при здійсненні оплати покупок в інтернеті для підвищення безпеки транзакцій.

Google Chrome 95

Крім того, з оновленням прогресивні веб-додатки (PWA) тепер можуть відкривати посилання всередині себе, а не в окремому вікні. З’явилася можливість збереження груп вкладок для подальшого використання. Так, закривши всю групу, можна заново відкрити всі вкладки, що входили в неї.

Читайте також:  Qualcomm випустить потужний процесор для конкуренції з Apple M1

У мобільній версії для Android з’явилася вбудована підтримка створення перегортаються (довгих) скріншотів і адаптація кольорової палітри інтерфейсу під шпалери (потрібно Android 12). Також в Chrome Canary з’явилася експериментальна функція, що дозволяє змінювати масштаб сторінки, як це реалізовано в десктопної версії браузера.

Оновлення Chrome 95 вже вийшло на всі підтримувані платформи.