Авто

Перераховано автомобілі, на яких найчастіше їздять в фільмах жахів

Ford F-150 PowerStroke

Найпопулярнішим транспортним засобом серед героїв фільмів жахів є пікап Ford F-150. Це з’ясував Британський автодилер Bristol Street Motors, який вивчив більше семи сотень машин, які взяли участь у зйомках 50 кращих фільмів жахів за версією журналу Empire.

Крім F-150, в рейтингу, складеному напередодні Хеллоуїна, значаться і інші «Форди»: в цілому вони домінують, помітно випереджаючи машини інших марок за частотою появ на екрані.

У Bristol Street Motors підрахували, що автомобілі Ford F-Series з’являлися в 13 з 50 фільмів списку Empire. У їх числі “максимальне прискорення” 1986 року, знятий Стівеном Кінгом за власним романом і двічі номінований на «Золоту Малину», а також інші низькобюджетні картини.

Читайте також:  Tesla відзвітувала про рекордні продажі на тлі дефіциту чіпів

Крім F-Series в десятку автомобілів, регулярно знімаються в фільмах жахів, потрапили Ford Crown Victoria, Cadillac Fleetwood, Chevrolet C/K, Ford Custom, Ford LTD Country Squire, Volkswagen Beetle, Ford Escort, Ford Mustang і Ford Transit.

В цілому машини Ford були помічені в 50 фільмах цілих 113 разів, що робить його абсолютним лідером рейтингу. Слідом розташувався інший американський бренд-Chevrolet, на рахунку якого 64 сцени.

Замикає трійку лідерів Volkswagen, а за ним слідують Dodge, Fiat, Pontiac, Toyota, Volvo, Mercedes-Benz і Honda. Автомобілі останньої укладачі рейтингу бачили на екрані 14 разів.

Джерело: Bristol Street Motors