Авто

Збанкрутілий SsangYong врятує виробник електробусів

SsangYong

На південнокорейську марку SsangYong Motor знайшовся покупець: кращим учасником торгів називають консорціум, очолюваний стартапом у сфері електробусів Edison Motors.

За інформацією джерел Nikkei, сума угоди, яка може бути закрита вже в листопаді, оцінюється приблизно в 260 мільйонів доларів однак для того, щоб вона відбулася, необхідний дозвіл суду, так як в даний час збанкрутілий SsangYong знаходиться під зовнішнім управлінням.

Стартап Edison Motors існує з 2015 року і займається електробусами та електричними вантажівками. Очікується, що під керівництвом нового власника у SsangYong з’явиться можливість випускати електрокари на своєму єдиному підприємстві в південнокорейському Пхентхеку.

Читайте також:  Cadillac запатентував три нові назви для майбутніх моделей

З 2011 року 74,65 відсотка акцій SsangYong належать індійському конгломерату Mahindra & Mahindra. Навесні 2021 стало відомо, що на тлі кризи, викликаної пандемією коронавірусу, Mahindra взяла курс на скорочення витрат, в тому числі відмовила SsangYong у фінансовій підтримці в розмірі 423 мільйонів доларів.

Тоді ж повідомлялося, що південнокорейському бренду пообіцяли видати позику в розмірі 32,3 мільйона доларів на час пошуків альтернативних джерел фінансування.

Незважаючи на важке становище, протягом 2021 року SsangYong зміг представити ряд новинок. Так, навесні в мережу потрапили фотографії оновленого пікапа Rexton Sports, влітку марка анонсувала свій перший електричний кросовер, тоді ж на дизайн-скетчах розкрили вигляд якогось брутального позашляховика з дизайном в стилі Jeep.

Читайте також:  Toyota зробить ставку на недорогі електромобілі

Джерело: Nikkei