Технології

Google Play стане прозорішою щодо конфіденційності додатків

Google Play

Google збирається на початку наступного року додати в фірмовий магазин додатків Play Store новий розділ, присвячений безпеці даних. Це дозволить користувачам перед установкою програми побачити, які дані вона збирає і в яких цілях.

За допомогою нового розділу розробники зможуть показати користувачам, яку інформацію вони збирають, в яких цілях, чи передають її кудись і як ці дані захищаються. Побачити все це можна буде на сторінці програми під його описом починаючи з лютого наступного року.

Читайте також:  В iOS 15 перестали працювати «швидкі сайти» Google. Рішення на підході

Крім інформації про зібрані дані в цьому розділі буде вказано, які методи безпеки реалізовані в додатку: наявність шифрування даних, відповідність політиці Google Families, відповідність світовому стандарту безпеки та інше.

Google Play Store

Розробники повинні будуть передати Google всю необхідну інформацію про збір даних через консоль Google Play. Після схвалення вона автоматично відобразиться на сторінці програми. Якщо така інформація не була надана або вона не пройшла модерацію Google, користувачі побачать відповідне повідомлення. Передбачається, що в такому випадку ті, хто піклуються про свою конфіденційність, не стануть встановлювати програму.