Технології

Samsung Galaxy Watch4 отримали нові функції і циферблати

Samsung Galaxy Watch4 Classic

Компанія Samsung випустила велике оновлення для розумних годин серії Galaxy Watch4. Нова прошивка розширює функціональність пристрою, а також доповнює їх інтерфейс додатковим набором циферблатів і дозволяє використовувати кастомні «живі» шпалери.

Після установки апдейта поліпшується алгоритм спрацьовування функції Fall Detection, яка тепер активна не тільки під час тренувань, але і в ті моменти, коли користувач стоїть на місці. Власник гаджета може заздалегідь вибрати чотири контакти, яким буде негайно відправлено повідомлення при спрацьовуванні відповідного датчика. Крім того, в пристрої з’явиться настройка регулювання чутливості функції.

Читайте також:  Google обмежить можливості програм із невідомих джерел

Samsung Galaxy Watch4

Крім того, з оновленням ПЗ смарт-годинник «вивчать» новий жест — рух зап’ястям, що імітують постукування. Така дія дозволить швидко відкрити вибране додаток, список тренувань, створити нагадування або активувати будь-яке з прив’язаних розумних пристроїв.

Ще одним нововведенням стали чотири додаткових віртуальних циферблата. Тим, хто хоче досягти певної фітнес-мети, підійде Info Brick, на якому відображаються ключові показники: від частоти серцевих скорочень і рівня стресу до даних про повсякденну активність. На інших циферблатах можуть відображатися прогноз погоди, панель управління або живі шпалери з можливістю налаштування під себе.

Samsung Galaxy Watch4

Крім того, з оновленням на пристрої стає доступно ще більше анімацій для циферблата “змагання”, які дозволяють відстежувати, як користувач справляється з вправою. При цьому віртуальний персонаж буде відображати всі етапи тренування за допомогою анімації: від розтяжки до святкування перемоги.

Читайте також:  Samsung навчить користувачів самостійно ремонтувати свої гаджети

У компанії відзначають, що в новій прошивці для Galaxy Watch4 був поліпшений алгоритм роботи пульсометра і функції, що дозволяє визначати рівень стресу власника. Заодно була спрощена робота таких функцій, як AR Emoji, Together, Bitmoji, Rnimal і Cute Character.

Для власників смарт-годин Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2 і Galaxy Watch3 компанія Samsung також підготувала спеціальну пропозицію-60-денну безкоштовну підписку на фітнес-сервіс Strava.