Технології

У Windows 11 з’явилася функція запуску Android-додатків

Microsoft Windows 11

Незабаром після виходу Windows 11 компанія Microsoft відкрила можливість прямого запуску Android-додатків в десктопної ОС. Нововведення вже доступно користувачам тестових збірок, а незабаром буде включено і в стабільну версію операційної системи.

Завантажити Android-Додатки можна через Microsoft Store за умови попередньої установки магазину Amazon Appstore. Їх запуск нічим не відрізняється від запуску звичних додатків, розроблених для Windows.

Крім того, в Android-програмах підтримується системний буфер обміну і звичні комбінації клавіш, а отримані в них оповіщення відображаються в «Центрі повідомлень» Windows.

Читайте також:  Браузер Edge "тролить" користувачів при спробі завантажити Google Chrome

Microsoft Windows 11

На етапі тестування для скачування доступні лише 50 додатків, у тому числі Kindle, Hhan Academy Kids, Lego Duplo World, Lords Mobile, June’s Jorney та інші.

Всього ж в асортименті Amazon Appstore доступно понад 600 тисяч тайтлів. Для тестування нової функції Windows 11 необхідно бути учасником програми Windows Insiders, а також змінити регіон ПК або ноутбука на США.

Для завантаження і установки Android-софта буде потрібно американська обліковий запис Amazon для авторизації в фірмовому магазині.