Авто

Суперник Tesla від Geely випустив перший електромобіль

Zeekr

На фабриці в китайському регіоні Нінбо зійшли з конвеєра перші електрокари марки Zeekr (“Зікр”) – молодого суббренду Geely, покликаного випускати “батарейні” моделі преміум-класу і конкурувати з Tesla. Його первісток, Zeekr 001, отримав двомоторну силову установку, акумулятор ємністю 100 кіловат-годин і три варіанти виконання за ціною від 281 000 до 360 000 юанів (3,1-4,0 мільйона рублів). Перші екземпляри відправляться до покупців в суботу.

Виробництво стартувало на побудованому спеціально для Zeekr надтехнологічному заводі в Нінбо. Його територію покриває мережа 5G, багато процесів автоматизовані завдяки 300 роботам. Крім цього, завод майже не впливає на навколишнє середовище, а клієнти можуть спостерігати за виробництвом автомобілів в реальному часі: на складальних лініях встановлені камери.

Читайте також:  Mazda показала на відео новий кросовер CX-50

Zeekr

Що стосується самого автомобіля, то Zeekr 001 базується на новій платформі Sustainable Experience Architecture (SEA), яка дозволяє випускати електрокари з одним, двома або трьома двигунами. Її особливістю став відкритий код: завдяки йому на SEA можна побудувати не тільки машини брендів Geely, якій також належать Lynk&Co і Geometry, але і автомобілі сторонніх марок.

Zeekr

Zeekr 001 оснастили двомоторною силовою установкою, що розвиває 544 кінські сили і 768 Нм крутного моменту. На розгін з місця до першої “сотні” електромобіль витрачає за паспортом 3,8 секунди, а гальмівний шлях Zeekr 001 з 100 кілометрів на годину становить 34,5 метра.

Читайте також:  Оголошено фіналістів конкурсу «Американський автомобіль року»

Двигуни електрокара живляться від батареї ємністю 100 кіловат-годин, зарядити яку з 10 до 80 відсотків можна за півгодини. Вона забезпечує запас ходу від 526 до 712 кілометрів – правда, виміри велися за застарілим циклом NEDC, який використовують в Китаї.

Незважаючи на те, що новинка Zeekr тільки що встала на конвеєр, виробник заявив, що вже працює над першими оновленнями «софта», які електрокари будуть отримувати по бездротовому з’єднанню Over The Air (OTA). Крім цього, до кінця нинішнього року молода компанія планує відкрити власну мережу надшвидких зарядних станцій потужністю 360 кіловат в 10 містах Китаю.

Читайте також:  Honda показала новий кросовер розміром із Hyundai Creta

Джерело: Zeekr