Авто

Дизайн нового Range Rover розсекретили за тиждень до прем’єри

Range Rover

Після анонсу прем’єри нового Range Rover і публікації першого тизера в мережу витекли фотографії зі сторінок французької версії журналу 4×4, повністю розкривають дизайн позашляховика. Як і очікувалося, “п’ятий” Range Rover мало чим відрізняється від попередника, але деякі його стилістичні рішення все-таки заслуговують на увагу. Серед них-панорамне скління і незвичайне оформлення корми.

Новий Range Rover можна сприймати як оду мінімалізму. Позашляховик майже цілком складається з гладких поверхонь, з мінімумом виступаючих деталей, і, мабуть, тому виглядає свіжо і концептуально.

Читайте також:  Genesis очолив рейтинг найбільш високотехнологічних автомобільних марок

Range Rover

Від попередника модель п’ятого покоління легко відрізнити по прямокутному повітрозабірнику в передньому бампері, решітці радіатора з іншим візерунком, більш вузьким фарам і двом «акулячим плавникам» на даху.

Range Rover

Фото: СосһеЅріаѕ

При погляді збоку в очі кидається “панорамне скління”, що дозволило зробити вигляд машини більш стрімким і легким. Але куди цікавіше оформлена корми з тонкими смужками ліхтарів, причому Range Rover зберіг одну з головних своїх «фішок» — роздільну двері багажника.

Салон же змінився завдяки переробленій передній панелі, новому керму і великому екрану мультимедійної системи Pivi Pro. Перемиканням трансмісії тепер завідує не висувна “шайба”, а невеликий селектор в стилі Audi.

Читайте також:  Apple навчить iPhone управляти клімат-контролем і сидіннями в автомобілях

Крім фотографій, злиті і дані про модифікації нового Range Rover. Базовою стане версія D250 з дизельною “шісткою” Ingenium потужністю 250 сил. За нею розташуються D300, D350, а також гібриди P400e і P500e з можливістю зарядки від мережі. Місце на вершині гами зарезервовано за P530. Такий позашляховик отримає двигун V8 і в довгобазному варіанті буде коштувати від 173 700 євро.

Джерело: СocheSpias