Технології

Apple розповіла, як ефективно використовувати «чубчик» на MacBook Pro (2021)

Apple представила документацію, в якій детально описані можливості приховування вирізу на дисплеї нового лептопа. Компанія пояснила, як можна найкращим чином організувати функціональність вікон додатків з урахуванням спірного дизайнерського нововведення.

У macOS Monterey вже реалізований повноекранний режим сумісності, який заповнює області з боків від вирізу чорними смугами, роблячи його невидимим.

Apple

Проте розробники додатків можуть змінити значення у властивості NSPrefersDisplaySafeAreaCompatibilitymode, відключивши цю функцію. В такому випадку області зліва і праворуч від «чубчика» можна буде задіяти для виведення корисної інформації.

Читайте також:  Дизайн Google Pixel 7 Pro підтверджений виробником аксесуарів

Apple

При цьому Apple наполягає на необхідності попередньої перевірки зовнішнього вигляду програми на стадії розробки — софтмейкерам слід переконатися, що контент не перекривається областю з вирізом до відключення «режиму сумісності». Крім того, в розпорядженні розробників є режим з частотою оновлення 120 Гц за аналогією з iPad Pro, що також варто враховувати при розробці.

Детальну інформацію про зміни, які торкнулися фреймворк AppleKit можна прочитати на сайті Apple.