Технології

Apple AirPods 3 виявилися несумісні зі старими iPhone і iPad

Apple AirPods 3

Представивши бездротову гарнітуру AirPods третього покоління, компанія опублікувала її докладні специфікації. Завдяки цьому стало відомо, що підійде новинка не всім власникам смартфонів і планшетів Apple — з частиною застарілих моделей вона не буде встановлювати сполучення, а з деякими пристроями «заведеться» в режимі обмеженої функціональності.

Згідно з описом на офіційному сайті, аксесуар не підтримує смартфони iPhone 5s, 6 і 6 Plus, планшети iPad mini 2 і mini 3, плеєри iPod touch шостого покоління і старіші моделі цих сімейств гаджетів.

Крім того, пристрої лінійок iPhone 6s, iPhone 7 і SE першої ревізії, а також всі годинники Apple Watch і деякі iPad не будуть підтримувати функцію «спільний доступ до аудіо».

Читайте також:  Екран Apple MacBook Pro (2021) буде підтримувати високу герцовку

Особливостями гарнітури підтримка технології просторового звучання Spatial Audio, функція адаптивного еквалайзера для індивідуальної «підгонки» звуку під користувача Adaptive EQ і захист від поту і бризок за стандартом IPX4.

Крім того, новинка здатна пропрацювати до 6 годин без підзарядки і оснащена розширеним набором засобів універсального доступу.