Технології

У ноутбуках Apple з’явиться фірмовий чубчик

Apple MacBook

Відразу кілька джерел повідомляють, що Apple на сьогоднішній презентації покаже нові ноутбуки MacBook Pro. Судячи з усього, одним з головних візуальних відмінностей від попередників стануть зменшені рамки екрану і поява вирізу-чубчика, як і в смартфонах компанії. Разом з тим з’явилися подробиці і про майбутнє MacBook Air.

За даними інсайдерів, у нових MacBook Pro будуть більш тонкі рамки навколо дисплея, через що фронтальна камера і інші датчики виявляться винесеними в невеликий виріз, як це зроблено в iPhone. При цьому не уточнюється, чи буде в ноутбуках система розпізнавання осіб Face ID, як в мобільних гаджетах компанії.

Очікується, що нові MacBook Pro будуть оснащені екранами mini-LED діагоналлю 14 і 16 дюймів з підтримкою частоти оновлення 120 Гц, процесором Apple M1X, 16 ГБ оперативної пам’яті в мінімальній конфігурації, магнітною зарядкою і набором класичних роз’ємів, таких як HDMI і слот для карт microSD.

MacBook Air

Передбачуваний дизайн MacBook Air (2022)

Що стосується MacBook Air, то оновлення цього ноутбука очікується тільки в 2022 році. Повідомляється, що Apple кардинально змінить його зовнішній вигляд, відмовившись від класичної клиноподібної форми. Замість цього у нього будуть плоскі грані в стилі MacBook Pro. При цьому ноутбук повинен стати тонше і легше нинішньої моделі. Крім того, в цій моделі також з’явиться чубчик, а ось Face ID в цьому конкретному лептопі чекати не варто. З чуток, MacBook Air (2022) буде побудований на базі процесора M2 і отримає нову магнітну зарядку.