Авто

Тягач майже кілометр штовхав Tesla перед собою. Все зняли камери електрокара

Tesla

На YouTube-каналі Wham Baam Teslacam, що колекціонує відео з вбудованих камер Tesla, з’явився черговий ролик з дивним ДТП. За даними каналу, Tesla Model 3 пересувалася на автопілоті, коли вантажівка вирішила раптово перебудуватися і зачепила корму електрокара. В результаті тягач проштовхав “Теслу” 800 метрів, поки її водій нарешті не помітив, що щось не так. Зіткнення і поїздку з вантажівкою зняли камери Model 3.

Tesla їхала по правій смузі шосе, коли раптом вантажівка зліва вирішила перебудуватися і зачепила задню частину електрокара. В результаті зіткнення Model 3 повернулася і застрягла перед тягачем.

Читайте також:  Jeep відкликає позашляховики через непрацюючі подушки безпеки

Водій “Тесли” взяв управління в свої руки і зробив кілька спроб виїхати, але через пристойну швидкість вантажівки-близько 112 кілометрів на годину – йому це не вдалося.

Залишилося чекати, коли недобре запідозрить водій вантажівки, який не бачив «Теслу» ні при перестроюванні, ні після, і навіть не відчув удару. Лише через 0,8 кілометра він звернув увагу на деякий опір спереду і зупинив машину.

На щастя, чоловік за кермом електромобіля не постраждав, проте йому довелося розлучитися з Tesla на час ремонту, який зайняв кілька місяців і обійшовся в 20 тисяч доларів – в половину ціни нової Model 3.

Читайте також:  Електрокари Rolls-Royce можна буде впізнати по фірмових радіаторних решітках

Джерело: Wham Baam Teslacam / YouTube